Otevření rehabilitační ambulance v omezeném režimu

26.3.2020 - Vážení pacienti rehabilitační ambulance, dovolujeme si Vás informovat, že naše pracoviště se od 30. 3. 2020 opět v omezeném režimu otevírá. Zavedli jsme zvýšená hygienická a epidemiologická opatření k minimalizaci rizika přenosu infekce Covid-19. Bližší informace Vám podáme případně telefonicky, stejně tak žádáme o řešení všech Vašich objednávek pouze telefonicky - 605 846 560.

Ambulance je dočasně přestěhována na zdravotní středisko, vedle MUDr. Paverové

Provoz se do odvolání omezuje na řešení akutních bolestivých stavů, nezbytnou pooperační či poúrazovou rehabilitaci a neodkladná lékařská vyšetření. Upravili jsme počet a čas terapií i intervaly objednávek tak, aby byl dostatek času k desinfekci a omezení kontaktu pacientů. Všichni naši zaměstnanci jsou vybaveni adekvátními ochrannými pomůckami a dodržují přísný hygienický řád.

Prosíme Vás o přesné dodržování času, nechoďte do čekárny dříve, než jste objednaní. Při příchodu si pečlivě odesifinkujte ruce, desinfekci Vám podá fyzioterapeut. Je nutné přijít s vlastní rouškou či respirátorem a tuto ochrannou pomůcku po celou dobu pobytu nesnímat, či pouze po domluvě s terapeutem. Pokud vlastníte respirátor s výdechovým ventilem, je nezbytné, abyste ho měli přelepený např. náplastí, popřípadě měli přes respirátor ještě další roušku. V případě jakýchkoliv známek infekčního onemocnění - především rýma, kašel, dušnost, zvýšená teplota, bolesti svalů a kloubů; v případě, že jste vycestovali do zahraničí v posledních 3 týdnech; v případě, že jste byli v kontaktu s Covid-19 pozitivním člověkem či jste v karanténě - návštěvu u nás neodkladně emailem či telefonicky zrušte, osobně v žádném případě nechoďte a obraťte se na praktického lékaře či příslušné pracoviště dle stavu a obtíží.

Děkujeme předem za spolupráci a zodpovědné dodržování hygienických a epidemiologických doporučení Vlády ČR a našeho pracoviště. Úmyslné porušení daných pravidel bude oznámeno příslušným orgánům státní správy. Budeme se těšit na Vaši návštěvu.