Anonymní dotazník spokojenosti

Připravili jsme pro vás dotazník spokojenosti, prostřednictvím kterého bychom rádi získávali informace o vašich zkušenostech s pobytem nebo s ambulantní péčí. Získané informace budou využity v rámci zvyšování kvality péče. Předem děkujeme všem za váš názor. Je pro nás velmi důležitý. Formulář naleznete zde.

Jiří Kabát

Předseda správní rady Rehamedica Žacléř a.s.

Zrušení opatření zákazu návštěv

Od 2.8. 2022 jsou opět povoleny návštěvy. Návštěvy hospitalizovaných pacientů jsou od 14:00 do 17:00. Návštěvy je nutno vždy nahlásit sestře na oddělení. Návštěvy mimo návštěvní hodiny jsou možné pouze po dohodě se sloužící sestrou. Návštěvy musí respektovat případná upozornění či omezení ze strany personálu, která jsou v zájmu pacienta (např. vizita, ošetřování nemocných, podávání stravy, úklid). Na pokoje pacientů není dovolen vstup dětem do 10 let a domácím zvířatům. 

Rozšíření provozu ambulance interny

Rozšiřujeme provoz interní ambulance pro občany Žacléře a okolí. Ambulantní péči poskytuje nově lékařka Dr. Teresa Lorencik se specializací na interní lékařství a diabetologii společně se sestrou Lucií Málkovou. Interní ambulance se zabývá diagnostikou, léčbou a dispenzární péčí o nemocné s interními chorobami. Našimi pacienty jsou nejčastěji nemocní s poruchami oběhového systému (hypertenze, ischemická choroba srdeční) a diabetem mellitem (cukrovka).

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT 

  • diagnostiku a terapii vnitřních chorob
  • doplňková vyšetření: EKG,
  • komplexní interní vyšetření se stanovením podrobného vyšetřovacího plánu s možností návaznosti na odborná klinická pracoviště
  • komplexní interní předoperační vyšetření
  • vyšetření pro posudkové účely
  • specializovaná vyšetření diabetologická

Objednávejte se prosím na tel. čísle +420 734 272 331, Bc. Martina Poklopová

Volné kapacity lůžek

Rehamedica Žacléř a.s. přijímá pacienty s potřebou ošetřovatelské péče a posílené rehabilitační péče s indikací od praktického lékaře, nebo z jiného zdravotnického zařízení. V současné době máme volná místa i pro pacienty z jiných spádových oblastí.

Další informace na tel.: 734 272 331 - vrchní sestra Bc. Martina Poklopová.

Pomáhejte s námi

Pro naše lůžkové zařízení hledáme klinického psychologa a ergoterapeuta na částečný úvazek. V případě zájmu prosím volejte 603 239 255, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Modernizace

V letošním roce dále pokračujeme v modernizaci pokojů, snižují se stropy, mění elektroinstalace, maluje se a pokládají se nové podlahové krytiny. Dále jsme dokončili opravu a modernizaci výtahu a výměnu krytiny střechy. V současné době připravujeme projektovou dokumentaci na zateplení objektu.