Rozšíření provozu ambulance interny

Rozšiřujeme provoz interní ambulance pro občany Žacléře a okolí. Ambulantní péči poskytuje nově lékařka Dr. Teresa Lorencik se specializací na interní lékařství a diabetologii společně se sestrou Lucií Málkovou. Interní ambulance se zabývá diagnostikou, léčbou a dispenzární péčí o nemocné s interními chorobami. Našimi pacienty jsou nejčastěji nemocní s poruchami oběhového systému (hypertenze, ischemická choroba srdeční) a diabetem mellitem (cukrovka).

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT 

  • diagnostiku a terapii vnitřních chorob
  • doplňková vyšetření: EKG,
  • komplexní interní vyšetření se stanovením podrobného vyšetřovacího plánu s možností návaznosti na odborná klinická pracoviště
  • komplexní interní předoperační vyšetření
  • vyšetření pro posudkové účely
  • specializovaná vyšetření diabetologická

Objednávejte se prosím na tel. čísle +420 734 272 331, Bc. Martina Poklopová

Volné kapacity lůžek

Rehamedica Žacléř a.s. přijímá pacienty s potřebou ošetřovatelské péče a posílené rehabilitační péče s indikací od praktického lékaře, nebo z jiného zdravotnického zařízení. V současné době máme volná místa i pro pacienty z jiných spádových oblastí.

Další informace na tel.: 734 272 331 - vrchní sestra Bc. Martina Poklopová.

Pomáhejte s námi

Pro naše lůžkové zařízení hledáme klinického psychologa a ergoterapeuta na částečný úvazek. V případě zájmu prosím volejte 603 239 255, nebo pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Modernizace

V letošním roce dále pokračujeme v modernizaci pokojů, snižují se stropy, mění elektroinstalace, maluje se a pokládají se nové podlahové krytiny. Dále jsme dokončili opravu a modernizaci výtahu a výměnu krytiny střechy. V současné době připravujeme projektovou dokumentaci na zateplení objektu.