Rehabilitační ambulance v normálním provozu

9.9.2020 - Všechny ambulance jsou v normálním provozu, dodržujeme nošení roušek a zvýšenou hygienu.

Rehabilitační pracovnice i MUDr. Černý pracují v obvyklých ordinačních dobách v nemocnici v Žacléři i v Trutnově, ve Vodní ulici v Baku. Nadále se můžete objednávat na telefonu - 605 846 560 Žacléř a 604 559 244 Trutnov. Děkujeme, že jste s námi vydrželi všechna omezení a těšíme se opět na Vaši návštěvu.

 

Návštěvy na lůžkovém oddělení

ZÁKAZ NÁVŠTĚV!

S ohledem na aktuální vývoj coronavirové situace na Trutnovsku platí od soboty 12. 9. 2020 pro lůžkové oddělení Rehamedica Žacléř zákaz návštěv.

Je nám všem moc líto, že opět nemůžete své blízké navštěvovat, ale nelze jinak, chráníme naše pacienty. O případných změnách budeme zde informovat.

Děkujeme za pochopení.

Pracovní pozice zdravotní sestra

Rehamedica Žacléř, a.s. příjme na hlavní pracovní činnost ZDRAVOTNÍ SESTRY. Nabízíme dobré platové podmínky, nástup možný hned a možnost ubytování. Více informací na telefonu +420 734 272 331 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Modernizace

12.9.2018 - V letošním roce dále pokračujeme v modernizaci pokojů, snižují se stropy, mění elektroinstalace, maluje se a pokládají se nové podlahové krytiny. Proběhlo odvodnění jihozápadní strany a také byla opravena izolace terasy na 2. patře. Dále byla opravena část střechy hlavní budovy, výměna krytiny na hlavní budově je plánovaná na příští rok.

Rekonstrukce nemocnice

9.7.2017 - Omlouváme se za zhoršené podmínky a prosíme o shovívavost při probíhajících úpravách prostor nemocnice. Chceme vylepšit prostředí našim pacientům a proto snižujeme stropy, malujeme a obkládáme stěny a pokládáme nové podlahové krytiny na chodbách a pokojích. Děkujeme za pochopení.

Interní ambulance pro všechny

9.7.2017 - Interní ambulance nyní přijímá pacienty všech zdravotních pojišťoven. Ordinační doba je každý čtvrtek od 7 do 13 hodin. Bližší Informace na telefonu 491 405 923 (911).

Otevření interní ambulance

10.1.2017 - Od ledna 2017 byla otevřena interní ambulance. V rámci interní ambulance je poskytováno také základní diabetologické poradenství. Péče není dočasně poskytována pojištěncům ZPMVČR a ČPZP. S těmito pojišťovnami je vedeno další jednání k uzavření smlouvy. O výsledku budeme zde informovat.

Šikovné lahve pro pacienty

29.11.2016 - Poděkování patří firmě RaB Mědílek s.r.o. Výrobce Zdravé lahve ®. Nemocnice obdržela dar v podobě zdravých lahví pro oddělení ošetřovatelské péče. Šikovné lahve umožní našim pacientům snadnou konzumaci nápojů. Fotky najdete zde...

Číst dál