Rehabilitace

27.9.2019 - Dovolujeme si touto cestou poděkovat paní Mgr. Czaja-Filipiak Agniezce a pan Mgr. Kamilovi Olszakovi za jejich profesionální, lidský a individuální přístup při rehabilitaci, za jejich vysokou odbornost a zlaté ruce, které léčí. Růžena Petráková, PaeDr. Zdeněk Vaněk, Jenčíková Jaroslava, Blanka Lieblová, Květa Kalová, Mgr. Milena Kupcová, Ing. Zdeněk Kupec.  

Pan Mikyska napsal

17.9.2018 - Rád bych poděkoval všem, zejména pak zdravotním sestřičkám, za ochotu, vstřícnost a obětavou péči během mé hospitalizace v Rehamedice v Žacléři. S úctou Slávek Mikyska.

Paní Mrkvičková napsala

12.10.2017 - Jako ambulantní klientka bych chtěla poděkovat za skvělou práci všem zaměstnancům Rehamediky, která je na vysoké úrovni a vždy mně pomáhá, abych se po všech stránkách cítila dobře v každodenním životě. Jsem ráda, že zdejší Rehamedica je funkční a přístupná všem, co potřebují pomoc. Moc si toho vážím.

Děkovný dopis

1.12.2016 - Vážený pane doktore, Kiliáne, chtěla bych Vám, fyzioterapeutce a kolektivu sestřiček 2. patra pod vedením vrchní sestry, paní Koubové, ještě jednou poděkovat za ochotu a péči o mého tatínka, pana O. Nývlta. Děkuji. S pozdravem Šimková.

Paní Křikavová napsala

24.11.2016 - Jsem dcera paní Kuhnové. Jsem velmi spokojená o péči mé matky. Všem děkuji a velmi chválím. Dík Křikavová.

Pacient napsal

18.9.2016 - Chci udělit pochvalu jak panu doktorovi, tak sestřičkám. Jsem tady velmi spokojená. Starají se dobře i když je to náročná práce. Všem děkuji. Chválím i cvičení.

Pacient nám napsal

5.8.2016 - Chci velmi pochválit celý personál, lékařem počínaje, za přístup k pacientům a příjemnému chování k nim. Stejně tak i odbornou péči.

Pacient napsal

28.5.2016 - Protože je tu lepší péče než ve Vrchlabí. Každý den cvičím a chodím s chodítkem. Mám dobrou sestru na cvičení. Vaří tu velmi dobře.