Na co se specializujeme

Poskytujeme lůžkovou dlouhodobě ošetřovatelskou péči. Nabízíme nad rámec zákonem vymezené ošetřovatelské péče i rehabilitační péči. Délka pobytu je závislá na zdravotním stavu pacienta. Poskytujeme ambulantní rehabilitační služby pro širokou veřejnost s úhradou zdravotními pojišťovnami.

V rámci lůžkové péče se snažíme zlepšit zdravotní stav do té míry, aby byl pacient schopen se co nejdříve vrátit do svého přirozeného prostředí, tedy domova a mohl tak žít kvalitní život se zachováním nejvyššího stupně soběstačnosti. Snažíme se o to, aby pacient trávil v naší léčebně jen dobu k léčení nezbytně nutnou. K pacientům přistupujeme individuálním způsobem, vždy se zaměřením na bio-psycho-sociální potřeby jedince.

Provozujeme také ordinaci fyzioterapie pro děti i dospělé. Budou o vás pečovat naši zkušení fyzioterapeuti. Nabízíme krátké objednací doby, příjemné prostředí a přátelský přístup. U nás se budete cítit dobře. Pomůžeme vám například s chronickými bolestmi nebo při rekonvalescenci po úrazech. Konkrétní metody a postupy volíme na míru každému pacientovi. Většinu výkonů hradí pojišťovna, ale nabízíme i nadstandardní péči. Rádi vám představíme možnosti, jak právě vám ulevíme od bolesti.